Akademia LINEL

akademia.jpg

W oparciu o wieloletnie, międzynarodowe doświadczenia powstał unikalny program edukacji przeznaczony dla tych, którzy chcą wykonywać zawód stylisty makijażu permanentnego. Indywidualne podejście, doświadczenie, specjalistyczna wiedza oraz najwyższej jakości sprzęt wiodących światowych producentów to gwarancja nie tylko najwyższej próby profesjonalizmu, ale też sukcesu w tej branży. Dobre szkolenie to podstawa, na której zbudujecie Państwo swój wizerunek fachowca. Urządzenie jest bardzo ważne ale nie pracuje samo, nasza dłoń i wyobraźnia są nie do zastąpienia. Pigmentacja jest dla nas prawdziwą sztuką, w której doskonalimy się od wielu lat. Z przyjemnością dzielimy się tą wiedzą w AKADEMII LINEL, kształcąc wysoko wykwalifikowanych stylistów makijażu permanentnego. 

Kursy i szkolenia z makijażu permanentego i mezoterapii - to nas wyróżnia:

  • prowadzenie szkolenia w języku angielskim
  • indywidualny system szkolenia
  • elastyczny czas szkolenia – dostosowanie czasu szkolenia do indywidualnego czasu klienta bez sztywnych terminów szkoleniowych
  • wprowadzenie części psychologii zawodu do programu szkolenia
  • rozbudowana część teoretyczna, zwracająca uwagę na wiele pomijanych aspektów mikropigmentacji
  • nauka wszystkich metod Feelgood, bez podziału na osobne szkolenia i konieczność dodatkowych szkoleń oraz opłat
  • możliwość pracy na najlepszym nagrodzonym urządzeniu do makijażu permanentnego DuoDeluxe
  • możliwość pracy w jedynym dostępnym na rynku systemie duo-systemie dwóch rączek oraz nauka ich efektywnego wykorzystania w pracy
  • nauka opatentowanych metod Feelogood: gloss (przestrzenne powiększeniu ust mikropigmentacją), liplight oraz eyelight (uzyskanie efektu ust 3D oraz efektu wypoczętego oka), autorska metoda Linel, polegająca na nowatorskim wypełnianiu brwi oraz ust metodą łączenia odcieni i zastosowaniu odpowiedniej techniki pigmentacji.

Akademia LINEL to:

Wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu i nauczaniu mikropigmentacji


Wiele lat obecności na rynku makijażu permanentnego to wiedza i doświadczenie, które przekazujemy naszym kursantom. Ale te lata pozwalają nam też na porównanie naszych szkoleń z innymi kursami makijażu permanentnego dostępnymi na rynku.

Te wieloletnie obserwacje, wnioski i modyfikacje programu szkolenia pozwoliły nam na stworzenie autorskiego programu nauki makijażu permanentnego bez pomijania tak istotnych zagadnień jak obsługa klienta, sprostanie i umiejętność odczytania jego oczekiwań, indywidualny dobór koloru i kształtu makijażu, brak potrzeby korzystania z szablonów, dzielenie się wiedzą bez obawy przed tworzeniem konkurencji, omawianie każdego problemu oraz każdego makijażu w sposób indywidualny.

Akademia LINEL jako jedyna zwraca niezwykłą uwagę na naukę budowania odpowiedniej relacji z klientem, na właściwe zrozumienie zawodu, na wykonanie rachunku zysków i strat w dziedzinie podjęcia się wykonania zabiegu korekty makijażu permanentnego.

Jako jedyni prowadzimy szkolenia spersonalizowane, czyli bezpośrednio skonstruowane dla osoby uczącej się, dając jej tym samym szansę na nieskrępowany rozwój, swobodną i twórczą prace bez konieczności nadążenia za grupą, możliwość formułowania indywidualnych pytań i problemów oraz szukania ich rozwiązań.


Autorski program szkoleń z makijażu permanentnego, korekcyjnego i medycznego


Nasz autorski program jest wynikiem wieloletnich obserwacji, z których wynika, że potrzeba spersonalizowanego systemu szkoleń w zakresie makijażu permanentnego jest bardzo wysoka. Firmy nie podejmują się jednak indywidualnych szkoleń i tworzenia autorskich programów z powodów czysto ekonomicznych. Dla większości firm bowiem znacznie bardziej opłacalne jest zorganizowanie szkolenia grupowego, z ćwiczeniami na fantomie, bez części teoretycznej, z założeniem np. umiejętności obsługi klienta lub świadomości pracy.
Kolejną dodatkową trudnością dla wielu prowadzących szkolenia jest zorganizowanie odpowiednich modeli na każde szkolenie oraz przeprowadzenie części teoretycznej, szczególnie z zakresu psychologii zawodu.

Przygotowanie pedagogiczne oraz zdolności interpersonalne osób prowadzących szkolenia to bardzo ważne aspekty w tworzeniu instytucji szkoleniowej.
Nie jest bowiem sztuką sprzedać szkolenie.

Sztuką jest przeprowadzić je z pasją, zdecydować jaki sposób wybrać, by właściwie nauczyć daną osobę odpowiedzialnego podejścia do mikropigmentacji. Sztuką jest odczytanie jej osobowości, by znaleźć w niej odpowiedź co jest kluczem do przeprowadzenia szkolenia w sposób indywidualny, wartościowy, jedynie optymalny i słuszny właśnie dla niej.


Indywidualne podejście i kameralne 2-3 osobowe grupy szkoleniowe


Badania wykazują, że najbardziej efektywna formą szkolenia z wąskich dziedzin są szkolenia w grupie maksymalnie 3-osobowej.
Fantastyczne są szkolenia spersonalizowane, czyli bezpośrednio skonstruowane dla osoby uczącej się, dające jej tym samym szansę na nieskrępowany rozwój, swobodną i twórczą pracę bez konieczności nadążenia za dużą grupą, możliwość formułowania indywidualnych pytań i problemów oraz szukania ich rozwiązań. Takie szkolenia to również większa kontrola prowadzącego nad tym, co wydarza się w trakcie ich trwania.

Potrzeba spersonalizowanego systemu szkoleń w zakresie makijażu permanentnego jest bardzo wysoka. Firmy nie podejmują się jednak często indywidualnych lub maksymalnie 3-osobowych szkoleń i tworzenia autorskich programów z powodów czysto ekonomicznych. Dla większości firm bowiem znacznie bardziej opłacalne jest zorganizowanie szkolenia grupowego, z ćwiczeniami na fantomie, bez części teoretycznej, z odgórnym założeniem np. umiejętności obsługi klienta lub świadomości pracy.
Kolejną dodatkową trudnością dla wielu prowadzących szkolenia jest zorganizowanie odpowiednich modeli na każde szkolenie oraz przeprowadzenie części teoretycznej, szczególnie z zakresu psychologii zawodu. Warto pytać o te zagadnienia, żeby uniknąć niedomówień i rozczarowania.