Wsparcie

Wiemy, jak ważnym momentem jest start - dlatego wspieramy Cię, gdy Ty stawiasz pierwsze samodzielne kroki w dziedzinie mikropigmentacji. Jesteśmy z Tobą od rozpoczęcia edukacji po wyposażenie salonu i stanowiska pracy oraz wtedy, gdy chcesz rozwinąć swoją działalność.

Sprawdź, w jaki sposób Linel może pomóc Tobie rozwinąć swój biznes.

  • zestaw startowy
  • biznesplan
  • sprawdzony, najwyższej jakości sprzęt i siła marki
  • konsultacje trenera po zakończeniu szkolenia
  • gotowe materiały marketingowe, które pomogą Ci pozyskać Klientów (banery, szablony / grafiki do wykorzystania w mailingu)

Jakość i silna marka

W LINEL codziennie dbamy o zachowanie najwyższych standardów pracy i jakości stosowanych urządzeń.
Jesteśmy zdobywcą Złotego Medalu MTP 2011 za najlepsze urządzenie do makijażu permanentnego Duo Deluxe Flamingo/Kolibri, Złotego Medalu 2012 za pigmenty mineralne oraz laureatem prestiżowej nagrody - Złotego Medalu przyznanego przez kapitułę znaczącego wydarzenia branżowego w Polsce podczas XI Festiwalu Fryzjerskiego i Kosmetycznego 2011 w kategorii systemów edukacyjnych i szkoleniowych za nasze autorskie szkolenia z dziedziny makijażu permanentnego.

Pakiet startowy

Wszyscy nasi kursanci mają możliwość zakupu profesjonalnego sprzętu do wykonywania makijażu permanentnego Feelgood oraz PAKIETU STARTOWEGO. Podczas szkolenia zapewniamy sprzedaż barwników i akcesoriów niezbędnych do wykonania zabiegu makijażu permanentnego z 10% zniżką (pakiet startowy). Dodatkowo zupełnie GRATIS otrzymujesz od nas: atesty, certyfikaty barwników, opis merytoryczny, seminarium szkoleniowe oraz sztuczną skórę do ćwiczeń.

Dofinansowanie szkoleń

Organizowane przez nas szkolenia i kursy mogą być refundowane z właściwego dla miejsca zameldowania Urzędu Pracy.

Dla kogo dofinansowanie szkolenia z makijażu / mezoterapii?

O finansowanie szkolenia mogą ubiegać się osoby zarejestrowane w Urzędzie Pracy, jako bezrobotne, poszukujące Pracy. W celu pozyskania środków na szkolenie należy udać się do Urzędu Pracy i wypełnić właściwy wniosek, w którym motywuje się chęć uczestnictwa w kursie. Po złożeniu wniosku właściwa osoba z Urzędu Pracy bezpośrednio kontaktuje się z naszą firmą, dopełniając wszystkie sprawy formalne. Dokumentem uprawniającym do finansowania kursu z Urzędu Pracy jest skierowanie na szkolenie.

Biznesplan

Chcesz rozwinąć swój biznes lub dopiero stawiasz w nim pierwsze kroki? Potrzebujesz porady?

W LINEL możesz liczyć na profesjonalne konsultacje oparte o wieloletnie doświadczenie na rynku.

Wiemy, że na starcie każdy biznes potrzebuje wsparcia. Dlatego dzielimy się naszym doświadczeniem i wiedzą, doradzając Ci m.in. na etapie budowy i wdrożenia biznes planu.

Potrzebujesz więcej informacji, masz pytania? Napisz do nas na adres linel@linel.pl

Finansowanie: raty / leasing

Proponujemy finansowanie naszych produktów i usług: LEASING produktów o dowolnej wartości

Procedura zawarcia umowy Leasingowej:

1. Wybór przedmiotu umowy

2. Przedstawienie dogodnej oferty leasingu

3. Wypełnienie , podpisanie odpowiedniego druku i wysłanie w formie skanu na adres

4. W przypadku pozytywnej decyzji – podpisanie umowy

5. Odbiór przedmiotu leasingu

Uwaga: W razie jakichkolwiek pytań odnośnie Leasingu prosimy o kontakt ze współpracującymi z naszą instytucją firmami: Leasing Leaselink Mateusz Drozd 665 040 420, Leasing Getin 535 557 988.